Cadılar Bayramı Dekorasyonu ve Parti Malzemeleri

Her ne kadar yakın zamana kadar sadece yabancı filmlerde ve dizilerde görsek de son yıllarda ülkemizde de Cadılar Bayramı partilerini görmeye başladık. Farklı kostümler ve aksesuarlarıyla oldukça da eğlenceli bir konsepte sahip olan Cadılar Bayramı için MeriMadeDesign’da da ilginç ürünler bulabilirsiniz.

Pipetler

 

cadılar bayramı konseptli parti pipetleri

İster Cadılar Bayramı ister başka bir konsept olsun, parti deyince aklımıza kokteyller ve ilginç kokteyl aksesuarları geliyor. Özel tasarımlı pipetler de bunlardan biri… Daha önce sitemizde yer alan flamingo ve ananas pipetlerin yanına bir de Cadılar Bayramı pipetlerini ekledik. Turuncu, siyah ve beyaz renklerde 25’li karışık paket olarak sattığımız bu pipetlerle içeçekleerinize farklı bir tat katabilirsiniz.

Partide pipetlerin dışına çıkıp farklı içeçek sunumları arayanlar için de kokteyl serumlarını önerebiliriz. Yalnızca Cadılar Bayramı için değil tüm etkinliklerinizde fark yaratmak için bu içecek serumlarını deneyebilirsiniz.

 

Parti Işıkları

Partilerin genellikle gece düzenlenmesiyle ilgi çekici aydınlatma çözümleri de ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Alışılmışın dışında parti ışıkları ile korkutucu ama bir o kadar da eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Aşağıda MeriMadeDesign’da bulabileceğiniz Cadılar Bayramı tasarımlı led lambaları görebilirsiniz.

 

İskelet Tokalar

Parti dekorasyonu tamamsa sıra geldi o geceye özel kostumünüze. Cadılar Bayramı kostumü deyince aklınıza çok uçuk kaçık ama bir o kadar da zorlayıcı giysiler geliyor olabilir. Ancak basit bir toka ile de o geceye  uyum sağlayabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Ne Zaman?

Cadılar Bayramı her yıl ekim ayının son günüdür. Bu sene de 31 Ekim Salı’ya denk geliyor. Hafta içi olması canınızı sıkmasın. Bu geceye haftanın ortasında kendinizi tazeleme ve çarşamba gününe daha neşeli ve enerjik başlamak için bir fırsat olarak düşünün.

 

 

 

Shopping Cart