Korumalı Alışveriş Nedir?

iyzico Korumalı Alışveriş Nedir?

İnternetten Alışverişle İlgili Endişelerinizi Unutun.
iyzico Korumalı Alışveriş ile size %100 sorunsuz alışveriş deneyimi sunuyoruz. Tamamen ücretsiz yararlanabileceğiniz bu hizmetle; siparişinizin size ulaşmaması, ürünün açıklamasına uymaması, kırık çıkması ya da para iadesi gibi endişeler olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

İnternetten Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır?

iyzico Korumalı Alışveriş’e dahil olan e-ticaret sitelerinden rahatça alışveriş yaparken paranızın tam karşılığını alırsınız. Ödemeden teslimata kadar tüm süreçte BDDK lisanslı iyzico güvencesi altındasınız.

Kredi Kartım Kopyalanır mı?

Kartınızın kopyalanması ve diğer sahtecilik yöntemlerine karşı koruma sağlayan PCI – DSS sertifikalı sistemlerimiz ve yapay zeka temelli teknolojimiz sayesinde, kart bilgileriniz ve kişisel verileriniz iyzico güvencesinde.

Siparişim İstediğim Gibi Gelir mi?

İstediğiniz an kargo takibi yapabilirsiniz.7/24 canlı destek hattımıza, siparişinizle ilgili bilgi için ulaşabilirsiniz.Ürününüzde bir hasar olması, açıklamasından farklı gelmesi gibi durumlara karşı korunur, para iadesi için yardım alabilirsiniz.

iyzico Korumalı Alışveriş’i Nasıl Kullanırım?

1. iyzico Korumalı Alışveriş bilgilendirme kutusunu gördüğünüz sitede ürünlerinizi seçin.
2. Ödeme sayfasında ‘iyzico Korumalı Alışveriş’ seçeneğini işaretleyin ve ödemenizi tamamlayın.
3. Size gönderdiğimiz SMS veya e-mail’de bulunan linkten kargo takibinizi yapın, ihtiyacınız anında 7/24 canlı destek alın.

 

 

Shopping Cart