Birbirinden Tatlı Çantalar

Baştan söyleyelim, bu çantaların hiçbiri yenmiyor. Zaten yenebilir olsalar da kim böyle güzel bir çantaya kıyıp yiyebilir bilmiyoruz. Gelin bugün birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip, son yıllarda yurtdışında ve Türkiye’de oldukça ilgi çeken tasarım çantalara bir göz atalım.
İlk olarak en çok beğenilen ve satılan modelimiz Ananas Çanta ile başlayalım. Bu modelde 3 farklı renk seçeneği var. Özellikle son yıllarda yalnızca çanta ya da giyim sektöründe değil hemen hemen her sektörde kullanılan ananas deseni şimdiden klasik bir tasarım unsuru haline geldi. Led lambalardan havuz oyuncaklarına kadar pek çok ürün ananas deseni ya da şekli kullanılıyor ve seviliyor. MeriMadeDesign sitemizde de sarı, siyah beyaz ve sarı siyah olmak üzere 3 farklı renk kombinasyonunda çanta bulunuyor.


Özellikle sıcak havalarda serinleten tadıyla adeta yazın sembolü haline gelen karpuz, tam da bu sebepten yaz kombinlerinin temel desenlerinden birisi oldu. Özellikle sahil modasında kendini gösteren karpuz şeklinde kol çantaları plaj partilerinde şık bir aksesuar olarak boy gösteriyor. Küçük ve hafif olması sayesinde oldukça pratik bir kullanım sağlıyor.

karpuz dilimi kol çantası karpuz dilimi kol çantası karpuz dilimi kol çantası
Limon şekilli çantalar da iki farklı tasarım ile karşımıza çıkıyor. Birincisi yuvarlak limon çanta, ikincisi ise dilim şeklinde limon çanta. Açık sarı rengi ile kombinleriniz arasında dikkat çekici ve tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.


Tatlı ile arası iyi olanlar, tatlı krizim geldi mi gözüm hiçbir şey görmez diyenler için de çok farklı bir tasarım çanta var; cupcake kol çantası… Küçük, hafif ve pratik bir tasarıma sahip bu çanta ile yalnızca ihtiyacınız olan temel aksesuarlarınız-ı yanınızda taşıyıp, yaz sıcaklarında büyük ve ağır çantalar taşımanın zahmetinden kurtulabilirsiniz.


Ve geldik, yazın vazgeçilmezi olan dondurmaya. Evet, bizler çok sevdiğimiz dondurmayı 4 mevsim zevkle tüketiyoruz ama yazın yenen dondurmanın tadı da bir başka oluyor. Siz de rengarenk meyveleri üst üst dizilmiş dondurmaların hastasıysanız bu çanta tam sizlik.

 

 

Tabii ki tüm çanta modellerimiz bu kadar değil. Dilerseniz buraya tıklayarak tüm çanta modellerimizi görebilirsiniz.

Unutmadan söyleyelim, eğer hayvanları seviyorsanız hayvan figürlü çantalarımız da hoşunuza gidebilir.

Shopping Cart