2018 Yeni Deniz Yatakları

Ülkemizde 2017’de patlayan ilginç tasarımlı deniz yatakarlı modası 2018’de de yeni modellerle tüm hızıyla devam ediyor. MeriMadeDesign sitemizde de ürün yelpazemize yeni deniz yatakları eklemeye devam ediyoruz. Bu yazıda yeni deniz ve havuz yatağı modellerimizi görebilirsiniz.

Öncelikle  bu sene en sevdiğimiz ve muhtemelen sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz model,  kanat deniz yatağı… Beyaz ve altın sarısı olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan bu deniz yatağını ilk gördüğümüzde, aklımıza Instagram’da hit olacak fotoğraflar geldi. Suyun üzerinde bu dev yatağınızda keyifle süzülürken, özellikle yukarıdan muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu yatağı alırsanız mutlaka drone ile fotoğraf çekebilen bir arkadaş edinmelisiniz.

  altın renkli kanat deniz yatağı

Dev kanatlardan sonra aklımızı başından alan bir başka model de Bulutlu Gökkuşağı Deniz Yatağı. Evet, kocaman beyaz bir bulut ve üzerinden geçen gökkuşağı tabii ki de bu yazın öne çıkan tasarımları arasında yer almayı hak ediyor. Bizce bu yatağın en büyük artısı boyutları. 230x170cm boyutuyla sadece siz değil, tatil arkadaşınız da bulutların üzerinde uzanabilir. Tabii paylaşmak isterseniz.

Son olarak doğayı ve yeşili sevenler için bir modelimiz var; Yaprak Deniz Yatağı. Tropik palmiye yaprakları şeklindeki bu deniz yatağının boyutları da 190x190cm. Yani üzerinde rahat rahat uzanabilirsiniz.

 

Bonus:

Eğer Bulutlu Gökkuşağı Deniz Yatağını beğendiyseniz, bu ürüne de bayılacaksınız. Aynı tasarımla üretilmiş yüzer bardak ve şişe tutucu. 91×50 cm boyutundaki şişme bardak ve şişe tutucu 4 adet bardak yuvasına bir adet de geniş şişe yuvasına sahip. Böylece havuzdan ya da denizden hiç çıkmadan serin içeceğinizi yudumlamaya devam edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Buradan devam et :9

Shopping Cart